od 2 II 2015

... ;-)

administrator dnia 28.08.2015
Posiedzenie Rady Pedagogicznej

Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się 28 sierpnia w piątek o godzinie 9.00.

administrator dnia 25.08.2015
Życzymy wszystkim udanych wakacji!

administrator dnia 26.06.2015
Michał Skrzek na uroczystym wręczeniu nagród w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Michał Skrzek (klasa 1b) wraz z opiekunem p. D. Chrabąszczem w dniu 17 czerwca wzięli udział w uroczystym zakończeniu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” w Krakowie, na który zaproszono uczestników z najlepszymi wynikami.
Michał był jedynym reprezentantem gimnazjów powiatu dąbrowskiego. Podczas uroczystości miał okazję posłuchać interesującego wykładu prof. Edwarda Tutaja, a następnie zwiedzić nowoczesny Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gratulujemy!

administrator dnia 26.06.2015

Zapraszamy do oglądania zdjęć z zakończenia roku szkolnego Smile

Zdrowo zakończyliśmy rok szkolny

W miesiącu czerwcu Szkolne Koło PCK zorganizowało wiele akcji prozdrowotnych. Na prośbę uczniów zorganizowaliśmy Święto Truskawki. Układaliśmy także przepisy na zdrowe i smaczne potrawy, przeprowadziliśmy dyskusję na temat zdrowego odżywiania.
Uczennice z kl. IId przygotowały wyśmienite desery.
Działania przeprowadzono jako całoroczne podsumowanie programów Trzymaj formę  i Żyj smacznie i zdrowo.

ZDROWO, KOLOROWO, ODLOTOWO

29 V 2015 r. uczennice Katarzyna Półchłopek i Joanna Wnęk za S.K. PCK działającego przy naszym gimnazjum przedstawiły prezentujące multimedialną na temat zdrowego odżywiania. Przedstawiły ją uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarn. w ramach Festiwalu Projektów. Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom w/w placówki za możliwość zaprezentowania się i zawiązania bliższej współpracy.

administrator dnia 26.06.2015
Kto nielegalnie tytoniem handluje ten świadomie innym zdrowie rujnuje

Pod tym hasłem obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Bez Tytoniu. M. in. rozdawaliśmy ulotki, szkoła uczestniczyła w happeningu, Ruch Wolnych Serc, zwracano uwagę na nielegalny obrót wyrobami tytoniowymi, co źle wpływa na zdrowie publiczne, Niska cena skłania do zakupu takich produktów przez ludzi młodszych a także tych słabo usytuowanych. Należy dodać, że często tytoń i papierosy z przemytu są o wiele bardziej szkodliwe i do końca nie wiadomo co w nich się znajduje. STOP NIELEGALNEMU OBROTOWI WYROBAMI TYTONIOWYMI!

Cała Nadzieja W Nas

Zakończyliśmy tegoroczną akcję „Zbieraj makulaturę-ratuj konie”. W tym roku odbyła się już III edycja tego konkursu w naszej szkole. Zbiórce makulatury towarzyszyły różnorodne przedsięwzięcia o których informowaliśmy na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.
Dochód z akcji wyniósł 138,61 zł z czego :
-84,00 zł sprzedaż makulatury
-7,50 zł za sprzedaży puszek
-30,61 ze zbiórki pieniężnej
-16,50 zł ze sprzedaży pojemników po tuszach
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - Uczniom, Rodzicom, Firmie SURPAP za bezpłatne odebranie papieru oraz innym osobom, które nas wspierały!

Sukces Gabrysi

Uczennica kl. 2b naszego gimnazjum Gabriela Marzec zajęła I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym  „WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczennicę przygotowała p. K. Wójcik.

Kiermasz podręczników

W czwartek o godzinie 10.00 odbędzie się w naszej szkole kiermasz podręczników. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych!

administrator dnia 24.06.2015
List minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej do Rodziców

administrator dnia 19.06.2015
Sukces Marcina Kawy

15.06.2015 r. odbył się XIII Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjum organizowany przez I LO im. K. Brodzińskiego w Tarnowie. I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Marcin Kawa z kl. III c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

administrator dnia 16.06.2015
Uwaga! Zmiana wzoru legitymacji szkolnej!

W związku ze zmianą wzoru legitymacji szkolnych (w nowych wpisany jest numer PESEL) wszyscy uczniowie, którzy posiadają stare legitymacje, bez numeru PESEL proszeni są o podejście do sekretariatu w celu aktualizacji.

W przypadku okazania, w czasie kontroli dokumentów przewozu osób lub bagażu, legitymacji poświadczającej uprawnienia ucznia do ulgowego przejazdu bez wpisanego numeru PESEL, uczeń ten traktowany jest jako osoba nieposiadająca prawa do ulgowego przejazdu.

administrator dnia 15.06.2015
Spotkanie dla rodziców przyszłych klas pierwszych

Przypominamy, że spotkanie dla rodziców przyszłych klas pierwszych odbędzie się we wtorek 16 czerwca o godzinie 17.00 w auli.

administrator dnia 15.06.2015