HomeContact
.:Gimnazjum nr 1 im. Jerzego Brauna w Dąbrowie Tarnowskiej:.
AKADEMIA SZANS

Dziennik elektroniczny

Plan lekcji

od 1 IX 2014
PolecamyKRWIODAWSTWO

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05/10/2009 15:17
Kiedy pttk ??

23/09/2009 13:44
Wydawało mi się, że nigdy wcześniej nie logowałem się do Librusa, a jednak Smile Dziękuję za pomoc.

22/09/2009 21:06
Gwiazdki świadczą o tym, że sam własnoręcznie zmieniłeś to hasło. Trzeba sobie je przypomnieć (lub zgłosić się po nowe).

22/09/2009 12:23
Na kartce z loginem i hasłem do Librusa dostałem tylko login a w miejscu hasła były gwiazdki. Jak mam się zalogować?...

18/06/2009 21:01
Szkoda bo to naprawde fajna szkola i nasza klasa 3d...oraz fajni nauczyciele zwlaszcza 2 najlepszych na swiecie (p.AS i p.PM) POZDROWIENIA I UDANYCH WAKACJI BezeT (Piotrek)

18/06/2009 20:59
Heh 3 lata zlecialy jak jeden dzien ;] Czuje sie jakbym wczoraj podanie o przyjecie do tego gimnazjum skladal ;] No ale co zorbic takie jest zycie ;] Szkoda bo to naprawde fajna szkola i nasza klasa 3

14/05/2009 13:57
Kto chce jechać na wycieczkę 2 dniowa do Tylicza z 3d? Koszt 100zł Polecam! Chętni niech piszą do mnie lub mówią na przerwach!!!

06/05/2009 17:06
Bezet troche przestarzałe już te życzenia nie ?? Grin

10/04/2009 18:51
Wesołych Świąt..;]

08/04/2009 11:12
Grin

Dni zdrowia

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 30.10.2014
Drukuj
Wycieczka do teatru do Tarnowa

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 30.10.2014
Drukuj
Szkolny Konkurs Historyczny rozstrzygnięty

Rok 2014  obfituje w wiele historycznych rocznic. W naszej szkole zorganizowano konkurs „Od Wielkiej Wojny do Powstania Warszawskiego”. W teście znalazły się pytania z zakresu gimnazjum i wykraczające poza wiadomości gimnazjalne. Część z nich dotyczyła naszego regionu. 
Najlepsze wyniki uzyskali: 
I m. Oliwia Puła 
II m. Daniel Wybraniec 
III m. Jakub Wójcik 
IV m. Natalia Bednarz 
V m. ex. Aleksandra Kogut i Weronika Wrona 
Zwycięzcą serdecznie gratulujemy. Nagrody książkowe zostały ufundowane przez ZR PCK.

administrator dnia 30.10.2014
Drukuj
Gimnazjum Nr 1 Laureatem Nagrody PEGAZ 2014

W dn. 10.10.2014r. w Warszawie podczas inauguracji Święta Drzewa 2014r. przedstawiciele naszej szkoły odebrali Statuetkę PEGAZA 2014 za osiągnięcia w akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”. W konkursie wzięło udział 126 placówek oświatowych, a w jednej z kategorii zajęliśmy II miejsce. Dzięki prowadzonej od lat akcji i funduszy gromadzonych w czasie jej trwania uratowano 55 koni przeznaczonych na rzeź, chorych lub zaniedbanych przez właścicieli. Zwierzęta ratuje Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „Klub Gaja”. Należy podkreślić, że nasza szkoła nagrodę PEGAZA otrzymał także w roku ubiegłym. Opiekunką przedsięwzięcia w naszej szkole jest p. Katarzyna Wójcik, która serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom makulatury w r. sz. 2013/2014 oraz poprzednim i zachęca do dalszego wspierania tej pożytecznej akcji.

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 30.10.2014
Drukuj
Halowa Piłka Nożna

W miniony piątek odbyły się gminne zawody w halowej piłce nożnej. Dziewczęta naszej szkoły pokonały Gimnazjum nr 3 2-0 (dwie bramki strzeliła Wiktowi Mielec z klasy 2a) oraz zremisowały 0-0 z Gimnazjum nr 2. O zwycięstwie z zawodach decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywały przeciwniczki. Drugie miejsce w zawodach zagwarantowało naszym uczennicom udział w etapie powiatowym, który odbędzie się 4 listopada. Skład naszej drużyny: Mielec Wiktoria 2a, Surowiec Anna 2a, Trzpit Łucja 1c, Miłkoś Oliwia 1b, Koper Oliwia 2d, Wrona Weronika 1a, Benenowska Aleksandra 1b, Puła Oliwia 1a.  Gratulujemy!

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 28.10.2014
Drukuj
Warsztaty z doradztwa zawodowego

W dniu 24 października w naszym gimnazjum uczniowie klas III uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez doradcę zawodowego i psychologa pana Mariusza Wielgusa.
Lekcje przebiegły w sposób atrakcyjny i aktywny a sam prowadzący wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą dotyczącą poruszanego tematu.
Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, badali swoje predyspozycje do poszczególnych zawodów oraz zasięgali informacji na co zwracać uwagę podczas wyboru szkoły aby był on trafny i satysfakcjonujący.
Poruszona podczas spotkania tematyka zajęć wzbudziła zainteresowanie gimnazjalistów do tego stopnia, że tuż po zakończeniu lekcji, uczniowie niezwłocznie umawiali się z doradcą na indywidualne konsultacje.
Panu Mariuszowi dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie zajęć a gimnazjalistom życzymy trafnych i przemyślanych wyborów.
Przygotowała Renata Jadam-Lechowicz

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 24.10.2014
Drukuj
VII Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej POSZUKIWANIA

17 października w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe VII Turnieju Sztuki Recytatorskiej Poszukiwania. Naszą szkołę w kategorii poezji śpiewanej reprezentowali: Paulina Moździerz i Arkadiusz Banaś z zespołem w składzie – Wiktoria Ogryzek, Patrycja Niemiec, Aleksandra Kogut oraz Łukasz Banaś.

Paulina Moździerz zdobyła nagrodę drugiego stopnia i została zakwalifikowana do finału. Gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowała p. Anna Piotrowska.

Zdjęcia ze strony http://www.ddkdabrowa.pl/

administrator dnia 24.10.2014
Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji święta Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom naszej szkoły składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Życzymy, aby Wasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem, niech trud w nią włożony przysparza Wam szacunku, a uczniów pociąga przykładem i zachęca do ciągłego rozwoju Smile


administrator dnia 13.10.2014
Drukuj
"To i owo na sportowo" trening ze Szczepanem Kogutem

13 października w Nieczajnie Górnej odbył się trening piłkarki w ramach projektu „To i owo na sportowo”.  Prowadził go absolwent naszej szkoły obecnie zawodnik pierwszoligowej Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Uczestniczyła w nim młodzież naszej szkoły z klas 1a, II a i III a. Po dwóch godzinach bardzo ciekawego i interesującego treningu wszyscy zadowoleni umówiliśmy się na następne spotkanie w listopadzie.

Wiecej zdjec w galleri

administrator dnia 13.10.2014
Drukuj
Akademia z okazji Dnia Edukacji NARODOWEJ

Więcej zdjęć z akademii w galerii --------->

administrator dnia 12.10.2014
Drukuj
"To i owo na sportowo" zaproszenie na trening

13 października 2014 o godzinie 10.00 w ramach projektu „To i owo na sportowo”  odbędzie się trening piłkarski dla młodzieży Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Trening poprowadzi Szczepan Kogut - absolwent naszego gimnazjum , a obecnie piłkarz  I ligowego zespołu Termalica - Brukbet - Nieciecza.
Zajęcia odbędą się na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Nieczajnie Górnej.
Serdecznie zapraszamy młodzież naszego gimnazjum, która będzie miała szansę zaprezentować swoje umiejętności pod okiem doświadczonego zawodnika.

administrator dnia 09.10.2014
Drukuj
Otwarcie skateparku!

Zapraszamy do oglądania galerii z wczorajszego uroczystego otwarcia skateparku Smile

Galeria----->

Zachecamy rownież do obejrzenia galerii, ktora znajduje się na stronie Dąbrowy Tarnowskiej

Cały czas można też śledzić na żywo to co dzieje się na skatepartku -------> kamera live

administrator dnia 05.10.2014
Drukuj
Serdecznie zapraszamy!!! Już w sobotę wielkie otwarcie skateparku!

Zaproszenie ----->

administrator dnia 02.10.2014
Drukuj
Dzień Chłopaka!

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim Panom w naszej szkole, pracownikom oświaty, administracji i obsługi, a także naszym szkolnym kolegom pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia WinkSamorząd szkolny z opiekunkami


administrator dnia 30.09.2014
Drukuj
V edycja Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna naszych piłkarek nożnych w V edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W pierwszym etapie dziewczyny pokonały Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Gruszowie, i Szkołę Podstawową nr 2. W etapie powiatowym po dogrywce zwyciężyły z dziewczętami z Radłowa awansując do półfinału wojewódzkiego. W Łącku swój pierwszy mecz zremisowały 2-2, a w drugim swoim pojedynku doznały pierwszej porażki w całym cyklu rozgrywek. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie była Oliwia Puła z kl. I a.  Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi p. Andrzejowi Soi :) Skład naszej drużyny: Weronika Wrona, Aleksandra Benenowska, Aleksandra Kawa, Oliwia Puła, Agnieszka Leżoń, Kamila Machaj, Jagoda Bartula, Łucja Trzpit, Karolina Topór, Oliwia Miłkoś, Angelika Jarocińska oraz Aleksandra Kogut.  Smile

Więcej zdjęć w galerii

administrator dnia 29.09.2014
Drukuj