Szkoła daje szansę

Nasza biblioteka

Przetłumacz stronę

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Łącznie użytkowników: 200
Najnowszy użytkownik: z trzeciej

od 17 III 2014

Rekrutacja

Lista uczniów przyjętych do klasy I w roku szkolnym 2014/15 znajduje się wewnątrz budynku na drzwiach wejściowych.

Uczniowie, którzy nie dostarczyli dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły podst. oraz zaświadczeni z OKE) nie zostali ujęci na liście.

Prosimy o pilne dostarczenie w dniach 14-18 lipca.

W dniach 7 – 11 lipca szkoła nieczynna.

administrator dnia 04.07.2014
Uczniowie naszej szkoły pomagają chorym dzieciom

Jak co roku uczniowie naszej szkoły pomagają chorym dzieciom, biorąc udział w akcji charytatywnej. Uczniowie zebrali plastikowe nakrętki, które zostały przekazane na rehabilitację chorej Julii.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie nakrętek. W ten sposób pomogliśmy małej Julce i jej rodzicom.
Organizatorem  akcji jest p. Dariusz Chrabąszcz.

Trzymaj formę

W miesiącu VI 2014r. zakończyliśmy w naszej szkole realizację VIII już edycji programu „Trzymaj formę” (odpowiedzialna p. K. Wójcik).
Przeprowadziliśmy dodatkowe akcje, np."Obiad zjesz w domu, a w szkole II śniadanie". Pani Danuta Sambor- higienistka szkolna przeprowadziła instruktaż pomiaru ciśnienia tętniczego.
Miłym akcentem podsumowującym całoroczną pracę z tym  programem było zdobycie wyróżnienia przez Agnieszkę Kijak w konkursie "RECEPTA NA ZDROWE ŻYCIE" (etap powiatowy).
Gratulujemy Agnieszce i przypominamy, że "TRZYMAĆ FORMĘ JEST OK !",także w czasie wakacji.

Więcej w galerii

Zbieraj makulaturę - ratuj konie

18 VI 2014r. podsumowaliśmy tegoroczną akcję i konkursu „Zbieraj makulaturę-ratuj konie”!
Dochód wyniósł 312,00 zł. W tym;
-255,00 zł (1700 kg ze sprzedaży makulatury)
-3,75 zł (1,5 kg ze sprzedaży puszek aluminiowych)
-3,00 zł (10 kg ze sprzedaży butelek plastikowych)
-50,25 zł (wpłata własna opiekuna akcji)
Kwota ta w całości (312,00 zł) została przekazana do ,,Klubu Gaja'' na ratowanie koni.
Sztuka kształtuje nam duszę” -w ramach akcji „Zbieraj makulaturę-ratuj konie” zorganizowaliśmy także dodatkowo konkurs plastyczny, którego tematem był koń i jego rola w literaturze, historii, malarstwie, transporcie i rolnictwie. Uczestniczyły w nim 22 osoby.
I miejsce zdobyła Barbara Tomaszek, która wykonała płaskorzeźbę
II miejsce ex. przypadło Gabrieli Marzec za pracę wykonaną techniką olejną oraz Joannie Toczek –pastelą.
III miejsce ex. przypadło Szymonowi Olesińskiemu, Jolancie Szułakiewicz oraz Izabeli Okipny.
Przyznano 4 wyróżnienia dla Klaudii Partyńskiej, Moniki Baran, Agaty Juszczyk i Oktawiana Majchrowicza-Andolfiego. Nagrody pozyskano od Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Kierujemy serdeczne podziękowania dla:
-Sklepu Rossmann w Dąbrowie Tarnowskiej
-Apteki Apfarm z Dąbrowy Tarnowskiej
-Firmy Surpap z Tarnowa
-Sklepiku Szkolnego GiMarket
-Rodziców, Nauczycieli, Uczniów.
Specjale podziękowania dla Eweliny Kurek, Dominiki Cur, Dominiki Pilas i Klaudii Waśniowskiej, które otrzymały również zaświadczenia za wolontariat od Jacka Bożka - prezesa ,,Klubu Gaja''
Koordynatorka akcji p. Katarzyna Wójcik dziękuje wszystkim, którzy wspierali przedsięwzięcie „Zbieraj makulaturę - ratuj konie!”. Tym samym pomogliśmy zwierzętom ,a zgromadzona i przetworzona makulatura to ogromna ulga dla środowiska naturalnego.

Zdjęcia w galerii

Zdjęcia z Balu Klas Trzecich

Zapraszamy do oglądania Wink

Więcej w galerii ------>

administrator dnia 28.06.2014
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14

Zdjęcia w galerii ------>

administrator dnia 27.06.2014
WAKACJE!

administrator dnia 27.06.2014
Wycieczka do Zakopanego

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wycieczki do Zakopanego Wink

Więcej zdjęć ------>

administrator dnia 19.06.2014
Kiermasz podręczników

Zapraszamy Uczniów przyszłych klas pierwszych wraz z Rodzicami na kiermasz podręczników, który odbędzie się 25 czerwca (środa) o godzinie 16.30 - sala gimnastyczna.

administrator dnia 19.06.2014
"Wolność to nasze pokolenie"

Jan Sojka zajął I miejsce w konkursie wiedzy "Wolność to nasze pokolenie" organizowanym przez Stowarzyszenie Wiedzieć Więcej. W przygotowaniu do konkursu pomagała Pani Danuta Pikul. Serdecznie gratulujemy!Smile

Moda na życie bez uzależnień w Dąbrowie Tarnowskiej

SPOTKANIE Z PROF. KAZIMIERZEM BRAUNEM

administrator dnia 17.06.2014
Akademia z okazji święta patrona naszej szkoły

W celu upamiętnienia 11. rocznicy nadania szkole imienia Jerzego Brauna oraz 10. rocznicy nadania szkole sztandaru dnia 13 czerwca 2014 roku w naszym gimnazjum odbyła się uroczysta akademia. Organizacją akademii zajęły się pani Bożena Soja oraz pani Bogusława Tryczyńska, a część artystyczną przygotowali uczniowie klas 1b oraz 2b wraz z recytatorami z klas III. Młodzież w harcerskich strojach przybliżyła biografię naszego patrona oraz zaprezentowała jego wybrane utwory. Uroczystość zakończyła przemowa pana Dyrektora i rozstrzygnięcie konkursu o Jerzym Braunie.

Konkurs Językowy

Nasza uczennica Laura Orwat zajęła dziś II miejsce w Konkursie Językowym "I ty możesz zostać poliglotą" organizowanym przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim. Serdecznie gratulujemy! Smile

administrator dnia 12.06.2014
Zabawy sportowe z okazji Dnia Dziecka